USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! Caldas Novas L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! Caldas Novas Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao!

Rezerwacja online
2026-09-27
2026-09-28

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

28

L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! 3*

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Ogrzewany basen

 Rekreacja

Park wodny

Zjeżdżalnie wodne

 Spa i relaks

Łaźnia parowa

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar przekąskowy przy basenie

 Hotel przyjazny dzieciom

Klub dziecięcy

Basen dla dzieci

Sala zabaw

Zabawki

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


W wygodnym hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! Caldas Novas znajduje się park wodny i zjeżdżalnie wodne, a Park wodny jest w 4 km. Ten wygodny hotel zapewnia łaźnię parową, saunę i gorące łaźnie publiczne oraz Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Ogrody japońskie znajduje się 10 min drogi samochodem od tego hotelu. Park Wodny diRoma leży w 4,1 km. Lotnisko Caldas Novas oddalone jest od obiektu o 15 min jazdy samochodem.

L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! oferuje gościom aneks kuchenny oraz klimatyzację, a także telewizję satelitarną. Dodatki obejmują oddzielną toaletę i prysznic. Z większości pokoi roztacza się widok na ogród.

Obiekt noclegowy oferuje restaurację a la carte serwującą dania kuchni brazylijskiej. Restauracja Subway jest w niewielkiej odległości od hotelu.

  • Lokalne atrakcje
  • Kościół Matriz
    1002 km
  • Parque Estadual Serra de Caldas
    3875 km
  • Embaixada de Pernambuco Bonecos Gigantes de Olinda
    3789 km
  • Cine 7ª Arte
    3873 km
  • Museum of Soy
    2006 km
  • Corumba lake
    3876 km
  • Ogrody japońskie
    3180 km
  • Nautico Praia Clube
    3583 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Caldas Novas
    8 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice
  • Karta dostępu

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne
  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie

Usługi rekreacyjne

  • Ogrzewany basen
  • Basen zewnętrzny
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Park wodny
  • Ogród
  • Sauna
  • Łaźnia parowa
  • Łaźnia termalna

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Meble ogrodowe
  • Telewizor LCD
  • Basen dla dzieci
  • Zjeżdżalnie wodne
  • Zabawki
  • Klub dziecięcy
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 18:00
Wyjazd: od 11:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • ✈

    Jak daleko jest lotnisko Caldas Novas od wygodnego 3-gwiazdkowego hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao!?

    5-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Caldas Novas a wygodnym 3-gwiazdkowym hotelem L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao!.
  • 🚗

    Czy znajdę parking w hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao!?

    Goście hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! mogą skorzystać z parkingu.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z wygodnego 3-gwiazdkowego hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao!?

    Goście wygodnego 3-gwiazdkowego hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w wygodnym 3-gwiazdkowym hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao!?

    Średnia cena pokoju w wygodnym 3-gwiazdkowym hotelu L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao! wynosi 39 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • ❓

    Jaki rodzaj basenu ma ten wygodny?

    Ogrzewany basen jest dostępny w tym wygodnym hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-27
2026-09-28

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
L'Acqua Diroma 1 2 3 4 5 - Otima Localizacao!, Brazylia

Rua Ra7, Caldas Novas, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-em-goias.com

All rights reserved